CG Podcast 30

Letošní Vánoce už pomalu klepou na dveře a tak je na čase vám (pravda, trochu předčasně) předložit náš takový malý, vánoční dárek. Tím není nic menšího než jubilejní, třicáté vydání podcastu našeho serveru, v němž jsme (zcela překvapivě) zrekapitulovali letošní rok z hlediska počítačových her. Takřka hodinová stopáž je jasným důkazem, že jsme se do toho ponořili vcelku poctivě, tudíž se pohodlně usaďte, odložte balící papír a alespoň na chvíli zavzpomínejte na dvanáct předchozích herních měsíců.

CG Podcast 31

Poprvé v roce 2013 jsme se dali dohromady (byť jen ve třech) a rozebrali nejpodstatnější události v herní scéně za posledních několik měsíců. Kuba se opřel do her s otevřeným příběhem a jestli se jeho slova donesou až do Rockstaru (nedonesou), má náš šéfredaktor co žehlit. Hodina utekla jako nic a my doufáme, že uteče stejně rychle i vám. Opět se redakce u podcastu sejde po E3 - to už snad dotlačíme i zbytek lenochů před mikrofon.

CG Podcast 1

Tak jsme se po 7 letech existence a 4 letech usilovného bádání (Robova bádání) rozhodli, že taky práskneme do podcastu. A tohle je ten úplně první.

CG Podcast 2

A druhý podcast serveru CzechGamer.com je na světě! Tentokráte jsme jej celý věnovali v tomto týdnu proběhnuvšímu veletrhu E3.

CG Podcast 3

Do třetího podcastu jsme si přizvali jednoho z hlavních tahounů dřívější mahové scény Augustuse a bavili jsme se o Lulz Security, opět o novém Dukovi, o našich 7. narozeninách, Armě 3 a Armě 2 Free a tak dále a tak dále...

CG Podcast 4

Poprvé jsme v podcastu přivítali jednoho ze spoluzakladatelů CzechGameru, rozebrali jsme novinky posledních dnů, Jirka zareferoval o novém F3aru a mimo jiné se dostalo i na fenomén konzole vs. PC. Vítej čtvrtý podcaste!

CG Podcast 5

Chcete se dozvědět, kde Rob tráví letní dovolenou a kdo je jeho providerem v Bousově? A proč si Marek užívá bahenních lázní v Karlových Varech? Jaké hry pořídíte nejlevněji o prázdninách a proč vás v Armě 3 nesežere žralok? A ještě k tomu vyhrát novou knížku Dead Space?

CG Podcast 6

Sedm statečných diskutovalo o oficiální rozlučce studia Bungie se sérií Halo a probrali, co je pravdy na tom, že nový operační systém od Microsoftu bude schopný přehrávání her z Xboxu 360. Tématicky se věnovali prastaré Tibii i BioShocku: Infinite a vedle diskuze o alternativních stylech hraní na mobilech a přes službu OnLive došlo i na ožehavé téma konzole vs. PC.

CG Podcast 8

Další z našich prázdninových sešlostí přinesla velmi zajímavé debaty v reakci na nedávný norský masakr na ožehavé téma "Hry a jejich vliv na brutalitu člověka", také jsme okecali oznámení pokračování Borderlands, zmínili novinky kolem třetího Diabla a probrali skákačku Limbo.

CG Podcast 9

Uběhlo pouhých deset dní od našeho poslední podcastu a hle, máme pro vás další a nutno přiznat, že také trochu delší. Kluci se možná pod vlivem faktu, že moderátora tentokrát nedělá Matěj, ale Jirka, rozšoupli a rozhodli se jej zavalit takřka hodinovou debatou na spoustu zajímavých témat. Namátkou zmíníme třeba ohlášení nového Counter-Striku, třicetileté výročí počítačů nebo (Jirkovu) oblíbenou rubriku "Hráli jsme". Krom toho jsme si pro vás připravili také další z našich soutěží. Příjemný poslech!

CG Podcast 7

Chtělo to oživení! Tak jsme se sešli s Markem a Robem na pražské Budějovické, nasedli do auta a za hutného deště odjeli do Robova příbytku v Pitkovicích. Ono naživo se přeci jenom mluví tak nějak snáz a hlavně se lépe debatuje. To bychom ale nesměli zavolat Kubovi a Jirkovi, který nám ten podcast sice obsahově skvěle obohatili o zážitky ze sofistikované strategie Sengoku a bojového Mortal Kombat 9, ale tak nějak i technicky malinko zkomplikovali. Ale zvládlo se. A opět to stálo za to!

CG Podcast 10

Může se to zdát neuvěřitelné a my sami jsme si to ani neuvědomili, ale je nám ctí vám představit náš jubilejní desátý podcast serveru Czechgamer. A jak jistě tušíte už dle nadpisu této novinky, tentokráte jsme na diskuzi o nejnovějších herních novinkách nebyli sami. Účast v našem debatním kroužku totiž přijal také velice známý herní novinář Pavel Dobrovský, za což mu ještě jednou děkujeme.

CG Podcast 11

Skončily nám prázdniny, letních dní ale naštěstí stále neubývá. Středa jednatřicátého srpna proto znamenala klasický návrat ke kořenům našeho již tři měsíce starého (mladého) podcastu á la v dešti nenatáčíme. Promotérem se po částečné srpnové absenci (abstinenci) stal opět Matěj a po Jirkově vzoru stočil takřka hodinový materiál plný opět toho nejaktuálnějšího ze světa her.

CG Podcast 12

Sice trochu později, než jsou naši čtenáři zvyklí, ale znáte to - lepší pozdě než vůbec. Tudíž vám s trochu větším odstupem dvanácti dní nabízíme náš již dvanáctý podcast (to nám to ale hezky vyšlo!), ve němž jsme se bavili především o problémech RPG akce Dead Island, ztrátě vývojářů adventury Heavy Rain kvůli bazarům a vynechat jsme nemohli ani naše oblíbené "Hráli jsme". Krom toho nám Robert nabídl první díl svého nového "Hardwarového koutku", který zřejmě nakonec nedopadl úplně tak, jak by možná chtěl. Však uslyšíte sami!

CG Podcast 13

Třináctka jako nešťastné číslo? Koho to zajímá, náš podcast musí pokračovat dál a my vám po klasické několikadenní odmlce přinášíme jeho nejnovější pokračování. Jako obvykle jsme se pobavili o (doufejme) zajímavých novinkách poslední doby, Karel nám dlouze poreferoval o svých zážitcích s Gears of War 3 a Kuba zhodnotil konferenci IstroCON 2011, která se minulý víkend konala v Bratislavě. A já jsem se minimálně na začátku proměnil v takového menšího Zdeňka Pohlreicha...

CG Podcast 14

 Je to tak dámy a pánové, náš technický guru Robert Varga se konečně vybarvil a během natáčení čtrnáctého podcastu nám jasně dal najevo, co si o celé redakci myslí. I přes tyto spletité vztahy se nám však podařilo natočit přibližně čtyřicet minut zajímavého materiálu, během něhož jsme podebatovali o počítačové verzi RAGE, Karel nám zhodnotil multiplayer Mass Effectu 3 a Marek se společně se mnou rozpovídal o betaverzi Battlefieldu 3.

CG Podcast 15

Čtrnáct dní uběhlo jako voda a nám tak nezbývá nic jiného než představit nejnovější vydání našeho redakčního podcastu. Je sice svoji délkou a počtem účastníků menší než obvykle, na druhou stranu jsme jej však napěchovali zajímavým obsahem, co to jen šlo. Bavili jsme se hlavně o oznámení nejnovějšího dílu série GTA, zhodnotili jsme novinky Blizzardu oznámené na jeho konferenci BlizzCon 2011 a především jsme se pořádně rozpovídali o hrách, které jsme za ten půl měsíc stihli hrát.

CG Podcast 16

Může se to zdát zvláštní, ale nejnovější díl podcastu našeho serveru se nesl ve znamení trojek. Předně uběhly přibližně tři týdny od patnáctého podcastu, ovšem magické trojce to nestačilo - o nejnovějších novinkách a hrách jsme diskutovali tři, rozebrali jsme tři zásadní novinky daného období (a dvě probírané hry této části mají dokonce tři slova v názvu!), dlouho jsme se zapovídali o Modern Warfare 3 a když sečtete úplně všechny znaky v The Elder Scrolls V: Skyrim, včetně mezer, vyjde vám z toho číslo dělitelné třemi. Zkrátka přesně, jak jsme napsali v úvodu - magická trojka!

Vyhledat