XKO TV #16

V dalším díle se podíváme hned na čtyři recenze a to Dead Island: Riptide, Ninja Gaiden 3: Razors Edge, Defiance a Poker Night 2. Fandové hokeje se mohou podívat na naši speciální reportáž, kterou jsme natočili před startem MS v ledním hokeji.

XKO TV #1

První díl internetového pořadu věnovaného světu kolem Xbox 360.

XKO TV #2

Připravili jsme pro vás pohled do světa Star Wars i na speciální edici konzole Xbox 360. Podíváme se také na chystané RPG Game of Thrones podle kultovní knižní a seriálové předlohy. Rozhodně nezapomeneme ani na pohled do světa Xbox LIVE a přidali jsme užitečné informace o založení LIVE ID.

XKO TV #3

Recenze Trials Evolution a UEFA Euro 2012; oznámení Black Ops 2 a Crysis 3 a mnoho dalšího.

XKO TV #4

V tomto díle se kromě pravidelného nášupu informací, jako jsou recenze na aktuální pecky Ghost Recon: Future Soldier a DiRT Showdown podíváme i pod sukně herním sexy holkám

XKO TV #5

Můžete se těšit nejen na nálož herních novinek, ale také na preview Steel Battalion: Heavy Armor či recenzi akční pecky Max Payne 3

XKO TV #6

Těšit se můžete na recenzi NHL 13 a třeba kroniku konzole Xbox.

XKO TV #7

Tentokrát mezi žhavá želízka patří recenze FIFA 13 a F1 2012. Další pohled do historie Xbox.

XKO TV #8

Těšit se můžete na recenzi Bordorlends 2 a Resident Evil 6. Pokračujeme v kronice Xbox Další pohled do historie Xbox.

XKO TV #9

Těšit se můžete rovnou na tři recenze a to Halo 4, Forza Horizon a Assassin's Creed III

XKO TV #10

V 10. díle se můžete těšit na dvě recenze a to hvězdné pecky COD Black Ops 2 a NFS Most Wanted. Podíváme se i na párty k uvedení hry Halo 4, kde nebudou chybět rozhovory.

XKO TV #11

V dalším díle pořadu se podíváme na dvě recenze Far Cry 3 a Hitman: Absolution. Čeká nás i poslední díl kroniky Xboxu.

XKO TV #12

Představíme i dvě žhavé aplikace/hry a to Karaoke a NHL Gamecenter ( NHL v HD kvalitě na Xboxu!)

XKO TV #13

Těšit se můžete na recenze her Crysis 3 nebo Aliens: Colonial Marines. Ve speciální reportáži a to doslova v pohybu se podíváme na Kinect Nike+ Training.

XKO TV #14

Ve čtrnácté epizodě herního pořadu XKO TV o herní konzole Xbox 360, se podíváme na zoubek peckám jako je nový Tomb Raider, exkluzivní akce Gears of War: Judgment nebo Sniper: Ghost Warrior 2

XKO TV #15

Tentokrát jsme se podívali na fantastický BioShock Infinite, kooperativní akci Army of Two: The Devil's Cartel a také na další adaptaci populární značky The Walking Dead.

Vyhledat