Dvacet minut Radiožurnálu

 1. Rozhovor s výtvarnicí a laureátkou ceny Architekt roku 2017 Kateřinou Šedou o její tvorbě a také o tom, co je to sociální architektura. Moderuje Jan Moláček.
  Rozhovor s výtvarnicí a laureátkou ceny Architekt roku 2017 Kateřinou Šedou o její tvorbě a také o tom, co je to sociální architektura. Moderuje Jan Moláček.
 2. Rozhovor s ředitelem zahraničního odboru prezidentské kanceláře Rudolfem Jindrákem o německých parlamentních volbách a také o tom, s kým se Miloš Zeman setkal v New Yorku. Moderuje Marie Bastlová.
  Rozhovor s ředitelem zahraničního odboru prezidentské kanceláře Rudolfem Jindrákem o německých parlamentních volbách a také o tom, s kým se Miloš Zeman setkal v New Yorku. Moderuje Marie Bastlová.
 3. Rozhovor s novým prezidentem České stomatologické komory Romanem Šmuclerem o tom, proč je na českém venkově nedostatek zubařů. Moderuje Marie Bastlová.
  Rozhovor s novým prezidentem České stomatologické komory Romanem Šmuclerem o tom, proč je na českém venkově nedostatek zubařů. Moderuje Marie Bastlová.
 4. Rozhovor s Davidem Bednářem ze Sdružení českých taxikářů o tom, proč se taxikářům nelíbí činnost řidičů Uberu. Moderuje Marie Bastlová.
  Rozhovor s Davidem Bednářem ze Sdružení českých taxikářů o tom, proč se taxikářům nelíbí činnost řidičů Uberu. Moderuje Marie Bastlová.
 5. Likvidují skutečně berní úředníci firmy? Marie Bastlová se ptá šéfa poslaneckého klubu ODS a člena rozpočtového výboru Zbyňka Stanjury.
  Likvidují skutečně berní úředníci firmy? Marie Bastlová se ptá šéfa poslaneckého klubu ODS a člena rozpočtového výboru Zbyňka Stanjury.
 6. Rozhovor s bývalým žalobcem polské Generální prokuratury a předsedou spolku polských prokurátorů Lex super omnia Krzysztofem Parchimowiczem o změnách soudnictví v Polsku. Moderuje Vít Pohanka.
  Rozhovor s bývalým žalobcem polské Generální prokuratury a předsedou spolku polských prokurátorů Lex super omnia Krzysztofem Parchimowiczem o změnách soudnictví v Polsku. Moderuje Vít Pohanka.
 7. Rozhovor s předsedou Českého olympijského výboru Jiřím Kejvalem o anonymním dopisu ohledně aféry s financováním českého sportu. Moderuje Jan Moláček.
  Rozhovor s předsedou Českého olympijského výboru Jiřím Kejvalem o anonymním dopisu ohledně aféry s financováním českého sportu. Moderuje Jan Moláček.
 8. Rozhovor s poslancem KSČM Stanislavem Gospiče o tom, proč se komunistickým poslancům nelíbí smlouva CETA. Moderuje Jan Moláček.
  Rozhovor s poslancem KSČM Stanislavem Gospiče o tom, proč se komunistickým poslancům nelíbí smlouva CETA. Moderuje Jan Moláček.
 9. Rozhovor s europoslancem ze Strany svobodných občanů Jiřím Paynem o projevu předsedy Evropské komise Jeana Claude Junckera. Moderuje Jan Moláček.
  Rozhovor s europoslancem ze Strany svobodných občanů Jiřím Paynem o projevu předsedy Evropské komise Jeana Claude Junckera. Moderuje Jan Moláček.
 10. Rozhovor s generálním ředitelem Finanční správy Martinem Janečkem o vydávání zajišťovacích příkazů Finanční správou a jaké možnosti firmy mají, aby se vyvarovaly zapojení do podvodu. Moderuje Jana Klímová.
  Rozhovor s generálním ředitelem Finanční správy Martinem Janečkem o vydávání zajišťovacích příkazů Finanční správou a jaké možnosti firmy mají, aby se vyvarovaly zapojení do podvodu. Moderuje Jana Klímová.
 11. Rozhovor s rektorem Masarykovy univerzity Mikulášem Bekem o navýšení prostředků pro vysoké školy. Moderuje Jan Moláček.
  Rozhovor s rektorem Masarykovy univerzity Mikulášem Bekem o navýšení prostředků pro vysoké školy. Moderuje Jan Moláček.
 12. Rozhovor s bývalým vrchním rabínem a spisovatelem Karlem Sidonem o tom, jak vzpomíná na třetí odboj. Moderuje Marie Bastlová.
  Rozhovor s bývalým vrchním rabínem a spisovatelem Karlem Sidonem o tom, jak vzpomíná na třetí odboj. Moderuje Marie Bastlová.
 13. Co se stane s vepřínem v Letech a bude ČSSD po volbách spolupracovat s ANO? Marie Bastlová se ptá ministra pro lidská práva a předsedy Legislativní rady vlády Jana Chvojky z ČSSD.
  Co se stane s vepřínem v Letech a bude ČSSD po volbách spolupracovat s ANO? Marie Bastlová se ptá ministra pro lidská práva a předsedy Legislativní rady vlády Jana Chvojky z ČSSD.
 14. Rozhovor s bývalou ministryní spravedlnosti Helenou Válkovou o kauze Čapí hnízdo a proč by Sněmovna oba poslance měla vydat. Moderuje Marie Bastlová.
  Rozhovor s bývalou ministryní spravedlnosti Helenou Válkovou o kauze Čapí hnízdo a proč by Sněmovna oba poslance měla vydat. Moderuje Marie Bastlová.
 15. Rozhovor s ekonomem a odborníkem na vzdělávání Danielem Münichem z ekonomického institutu CERGE-EI o tom, zda se učitelé dočkají zvýšení platu. Moderuje Marie Bastlová.
  Rozhovor s ekonomem a odborníkem na vzdělávání Danielem Münichem z ekonomického institutu CERGE-EI o tom, zda se učitelé dočkají zvýšení platu. Moderuje Marie Bastlová.
 16. Rozhovor s právníkem a bývalým ústavním soudcem Stanislavem Balíkem o přímé volbě prezidenta. Moderuje Marie Bastlová.
  Rozhovor s právníkem a bývalým ústavním soudcem Stanislavem Balíkem o přímé volbě prezidenta. Moderuje Marie Bastlová.
 17. Rozhovor s prezidentem Svazu provozovatelů venkovní reklamy Markem Pavlasem o tom, proč někteří majitelé billboardů umístili na reklamní plochy české vlajky. Moderuje Jan Moláček.
  Rozhovor s prezidentem Svazu provozovatelů venkovní reklamy Markem Pavlasem o tom, proč někteří majitelé billboardů umístili na reklamní plochy české vlajky. Moderuje Jan Moláček.
 18. Rozhovor s českým velvyslancem při NATO Jiřím Šedivým o vojenském cvičení v kaliningradské oblasti. Moderuje Jan Moláček.
  Rozhovor s českým velvyslancem při NATO Jiřím Šedivým o vojenském cvičení v kaliningradské oblasti. Moderuje Jan Moláček.
 19. Rozhovor s ředitelem neziskové organizace Kverulant.org Vojtěchem Razimou o zákazu billboardů na dálnicích a silnicích první třídy. Moderuje Jan Moláček.
  Rozhovor s ředitelem neziskové organizace Kverulant.org Vojtěchem Razimou o zákazu billboardů na dálnicích a silnicích první třídy. Moderuje Jan Moláček.
 20. Rozhovor s odborníkem na daňové úniky Jiřím Žežulkou o tom, zda Finanční úřad postupoval vůči firmě FAU korektně. Moderuje Jan Moláček.
  Rozhovor s odborníkem na daňové úniky Jiřím Žežulkou o tom, zda Finanční úřad postupoval vůči firmě FAU korektně. Moderuje Jan Moláček.

Vyhledat